PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.

SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.
-19 %
SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.
10.50€
12.99€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 4607971450542

Tabletės pašalina nešvarumus, ištirpdo riebalus, tinkamai ir kruopščiai nuplauna indus ir stalo įrankius, suteikia blizgesio. Jos apsaugo indaplovę nuo kalkių nuosėdų, turi fermentų (ne GMO). Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: nuimkite tabletės plėvelę ir įdėkite tabletę į indaplovės dalytuvą. Uždarykite dalytuvą ir įjunkite indaplovę pagal laikydamiesi instrukcijų. Plėvelė priskiriama perdirbamoms atliekoms.

PAVOJINGA. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal  nacionalinius reikalavimus.

SUDEDAMOSIOS DALYS: fermentai; nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5 – 15%; deguonies pagrindo balinimo priemonių 5 – 15%. Sudėtyje yra: Dinatrio karbonato, junginio su vandenilio peroksidu (2:3); alkoholių, C12-14, etoksilintų; silicio rūgšties, natrio druskos su MR moduliu > 1,6 - 2,6.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: Laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje, ne didesnėje nei 85 % santykinėje drėgmėje; spalvos pasikeitimas galimas dėl saulės spindulių įtakos. Pasibaigus tablečių galiojimo laikui, jas reikia išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras