Previous

Eterinių aliejų kompozicija DARNA 5 g

Previous

Eterinių aliejų kompozicija FENIKSAS 5 g

Eterinių aliejų kompozicija DARNUS RITMAS 5 g

Gamintojas: Vallery
Prekės kodas: ET0015
Kaina su: 21% PVM
8.46€ 12.10€

Eterinių aliejų kompozicija DARNUS RITMAS 5 g

Kraujospūdžiui ir padažnėjusiam širdies ritmui.

Kompozicijos sudėtiniai elementai nuo seno laikomi mažinančiais kraujospūdį ir efektyviai padedančiais esant padažnėjusiam širdies ritmui. Jie taip pat vertinami gerinant širdies pralaidumą, šalinant stenokardiją bei norint atsikratyti psichoemocinės įtampos.
Al Kaaba ataras yra unikalus medžio, gėlių ir saldžių prieskoninių natų derinys, ypač vertingas ir todėl plačiai naudojamas esant stresui, aukštam kraujospūdžiui bei odos pažeidimams.
Full Arabian kvapusis aliejus vertinamas tiek dėl patraukiančio aromato, tiek dėl poveikio žmogaus savijautai ir sveikatai. Šis aromatas, tikima, žadina teigiamus išgyvenimus, kūną ir sielą veikia atpalaiduojančiai, raminančiai, išlaisvinančiai.
Hina ambri ataras – tai dar vienas stimuliuojantis pozityvių išgyvenimų patyrimą kvapas, plačiai naudojamas įveikiant stresą, susierzinimą ir depresiją. Jis, kaip teigiama, žadina dvasinius potyrius, savyje kaupia didelę gydančią jėgą.
Kvapniųjų kanangų, citrininių melisų ir apelsinų kvapai – tai geros savijautos, puikios nuotaikos aromatai. Tikima, jog jie sužadina džiaugsmą, tonizuoja, stimuliuoja smegenų veiklą, o taip pat yra naudojami kraujospūdžiui reguliuoti.
Pankolių ir levandų aliejai pasižymi raminamuoju poveikiu, tad, kaip manoma, teigiamai veikia ne tik žmogaus išgyvenimus, bet ir širdies darbą, organizmo funkcijas. Tikima, jog šie aliejai padeda įveikti nuovargį, išvengti pykčio protrūkių, patirti ramybės pojūtį.

Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

INGREDIENTAI:
Glycine Soja aliejus, Perfume, Canaga Odorata aliejus, Melissa Oficinalis aliejus, Citrus Aurantum aliejus, Lavandula Angustifolia aliejus.

NAUDOJIMAS:
Tepti keliskart dienoje: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti neštumo metu.

KO TIKĖTIS:
Teigiamo poveikio žmogaus kūno biologiniams procesams ir emocinei būsenai; natūralios aromaterapijos.

KIEKIS: 5 g.

Gamintojas:   Vallery

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų kompozicija DARNUS RITMAS 5 g

12.10€

8.46€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE