Previous

Eterinių aliejų kompozicija SKAIDRA 5 g

Previous

Eterinių aliejų mišinys Dėdė miegas 5ml

Eterinių aliejų kompozicija SOTUMAS 5 g

Gamintojas: Vallery
Prekės kodas: ET0013
Kaina su: 21% PVM
8.46€ 12.10€

Eterinių aliejų kompozicija SOTUMAS 5 g

Natūralių kvapų kompozicija, kurios sudėtiniai elementai vertinami, kaip efektyviai mažinantys apetitą bei potraukį saldumynams.

Sodrus ir šiltas natūralus šokolado aromatas, manoma, palankiai veikia psichiką, mažina dirglumą, subalansuoja emocijas, efektyviai malšina alkį bei potraukį saldumynams. Kartu tai ir tikra emocinė palaima smaližiams.

Natūralus apelsino kvapas, kaip teigiama, saugo nuo depresijos, nervinės įtampos bei baimių, pasižymi intensyviomis tonizuojančiomis, gaivinančiomis, nuotaiką gerinančiomis savybėmis, o šioje jungtyje su kitais aliejais, mažina apetitą ir potraukį saldumynams.

Sausmedžio ataras nuo seno žinomas dėl emocijas gaivinančio, atpalaiduojančio, stresą bei alkį malšinančio poveikio. Manoma, jog šis ataras atgaivina kūną ir sielą, todėl yra itin plačiai naudojamas aromaterapijoje siekiant sumažinti kūno ir proto įtampą.

Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

INGREDIENTAI:
Glycine Soja Oil, Citrus Aurantum Oil, Water, Lonicera Caprifolium oil, Theoborma Cocoa Extract, Alcohol, Limonene*.
*Eterinių aliejų sudedamosios dalys.

KO TIKĖTIS:
Natūralių kvapų kompozicija, kurios sudėtiniai elementai vertinami, kaip efektyviai mažinantys apetitą bei potraukį saldumynams. Teigiama, jog jie suteikia sotumo jausmą, malšina dėl noro valgyti kylančią įtampą, o taip pat valgymo metu padeda greičiau pajusti sotumą ir nepersivalgyti.

NAUDOJIMAS:
Uostyti ir teptis 10 min. prieš valgį. Saugoti akis! Kiekvieną kartą prieš naudojimą buteliuką stipriai sukratyti! Tepti ant atvirų kūno vietų. Atsargiai naudoti nėščiosioms.

KIEKIS: 5 g.

Gamintojas: Vallery

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų kompozicija SOTUMAS 5 g

12.10€

8.46€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE