Previous

Stiprinamasis plaukų aliejus - kaukė Naturee 30 ml.

Veiksmingas gelis sąnariams su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera UYAN NOMO.

Gamintojas: Siberian Health Sibiro sveikata
Prekės kodas: 4607035305689
Kaina su: 21% PVM
6.00€
Kaina pristatant Vilniuje: 6.00€

Veiksmingas gelis sąnariams su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera UYAN NOMO.

Veiksmingas gelis su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera. 100 ml

Tai turtingas eterinių aliejų, augalinų ekstraktų ir gamtinių atkuriamųjų medžiagų kokteilis. Kaulažolės (taukės) ekstraktas, pelkinė sidabražolė pasižyni uždegimą mažinančiomis savybėmis, veikia raminančiai, skatina traumų gijimą.  Chondroitino sulfatas priklauso gliukozaminoglikanams, kurie susijungę su baltymais virsta proteoglikanais, formuojančiais kremzlinį ir jungiamąjį audinį. Pritraukdami vandenį, proteoglikanai palaiko kremzlių elastingumą ir sąnarinių paviršių slidumą, taip mažina trintį ir amortizuoja smūgius tenkančius kaulams judėjimo metu. Labiausiai chondroitinas žinomas kaip medžiaga, padedanti palaikyti sąnarių lankstumą, ypač naudinga atrozės pažeistiems sąnariams. Chondroitinas padeda palaikyti kremzlę elastingą, nes pritraukia vandenį į jungiamąjį audinį. Taip pat manoma, kad chondroitinas blokuoja kremzlę ardančius fermentus ir aprūpina kremzlę statybinėmis medžiagomis, reikalingomis jų savaiminiam atsinaujinimui. Chondroitino sulfatas kartu su gliukozaminu dalyvauja organinę sierą įterpiant į kremzlę.
Tinka vartoti prie sąnarių uždegimų, raiščių patempimų, sumušimų, stuburo, sprando skausmų. Norint gerų rezultatų, patartina nedidelį gelio kiekį įtrinti į skaudamą vietą kelis kartus per diena ir vartoti ne trumpiau nei 2 savaites.  Puikių rezultatai galima pasiekti kartu naudojant „ Ypatingą nasažo balzamą“, maisto papildus „Synchrovitals VI“ arba „Lymphosan Joint Comfort“ bei arbatą „Lankstusis lankas“.

Vartojimas
Nedidelį kiekį gelio užtepkite ant pažeistos vietos ir švelniai įmasažuokite. Geriausio poveikio sulauksite naudodami ne trumpiau kaip 2 savaites.

Veikliosios medžiagos
Sibiro kėnių terpentinas, kamparas, mentolis, kaulažolės ir bruknių ekstraktai, chondroitinas, organinė siera, taukių ir sidabražolių ekstraktai, papainas, eterinių aliejų (eukaliptų, kėnių, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų) kompleksas.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Kilmės šalis: Rusija

Gamintojas: "Laboratorija sovremennogo zdorovja" 

Platintojas UAB "Vilkanta"

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Veiksmingas gelis sąnariams su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera UYAN NOMO.

6.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE