PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

VITAMINAI IR MINERALAI

VITAMINAI IR MINERALAI

Naturalūs Vitaminai ir mineralai - maisto papildai skirti Jūsų organizmo ir imuniteto stiprinimui. Ypač geriau pasisavinami naturalūs vitaminai ir mineralai. Pas mus rasite natūralius vitaminus ir mineralus moterimas, vyrams ir vaikams. Visuomet patarsime ir pasiūlysime Jums geriausią variantą.Geležies kompleksas ROYAL GREEN BIO N60
Išparduota
Sertifikuota ekologiška geležis, vitaminas C ir kiti. Maisto papildas 60 kapsuliųRoyal Green didžiuojasi galinti pristatyti 100 % sertifikuotą, ekologišką geležį išgautą iš kvapiosios murėjos (kario) lapų, kartu su augalinės kilmės ekologišku vitaminu C, išgautu iš agrastinio lapainio (..
Maisto papildas GLUTATHIONE liposominis sauso pavidalo Tinka veganams ir vegetarams   Grynasis kiekis 28,3 g (60 kapsulių po 472 mg)   Sudedamosios dalys: patentuotas liposominis mišinys (emulsiklis (lecitinai (iš saulėgrąžų aliejaus)), L-glutationas (redukuotas)), kapsulės apvalkalas:..
55.00€
Maisto papildas Goldman liposominis VITAMINAS C 90 kapsulių.Liposominis vitaminas C lengvai įsisavinamas.Tinka vegetarams ir veganamsMaistinė medžiaga        1 kapsulė            RMV*,%Vitaminas C   &..
34.99€ 35.99€
Maisto papildas Goldman liposominis VITAMINAS C 60 kapsulių.Liposominis vitaminas C lengvai įsisavinamas.Tinka vegetarams ir veganamsMaistinė medžiaga        1 kapsulė            RMV*,%Vitaminas C   &..
36.99€ 37.99€
MAGNIS, Royal Green, 60 kapsulių
Išparduota
Sertifikuotas ekologiškas magnis, migdomoji vitanija (ašvaganda) ir vitaminas D2 Maisto papildas 60 kapsuliųRoyal Green BIO Magnis- pirmasis registruotas produktas pasaulyje, kurio sudėtyje yra sertifikuoti augalinės kilmės magnis, vitaminas D ir migdomoji vitanija (ašvaganda). Mūsų sertifi..
Vata – Pitta – Kapha + Amalaki mažina Vata ir Pita došas bei didina Kaphą došą! Europos Maisto Saugos Tarnybos patvirtinti teiginiai produkto sudėtyje esančioms maistinėms medžiagoms: * Padeda skatinti sveiką senėjimą, padeda apsaugoti nuo oksidacinių ląstelių / DNR pažeidimų. * Padeda..
19.90€
Mivitotal Plus yra vienas iš populiariausių Švedijos multivitaminų. Formulė yra kupina vitaminų, mineralų, bioflavonoidų, aminorūgščių ir mikroelementų. Unikali produkto formulė suteikia malonų apelsinų skonį. Skystos Konsistensijos Maksimalus Įsisavinimas Tinka Visai Šeimai  S..
21.90€
NOP organic sertifikuotas vitaminų, mineralų ir 18 augalų kompleksas vyrams Maisto papildas 60 tablečių Royal Green Multi Man yra vitaminų ir mineralų, daugiausiai išgautų iš augalų, kompleksas vyrams. Vitaminas C iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gvaja..
28.50€
NOP organic sertifikuotas vitaminų,  mineralų ir 17 augalų kompleksas moterims Maisto papildas 60 tablečių Royal Green Multi Woman yra vitaminų ir mineralų papildas sukurtas moterims. Vitaminas C išgaunamas iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gvajavos..
28.50€
Mivitotal® Sport yra vitaminų ir mineralų kompleksas, specialiai pritaikytas fiziniam stresui, ir sunkioms treniruotėms patenkinti. Sudėtyje yra rožių šaknų, kurios prisideda prie organizmo gebėjimo valdyti fizinį stresą,  magnio, kuris prisideda prie normalių baltymų sintezės ir raumenų f..
21.90€
Sertifikuoti ekologiški vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai Maisto papildas 90 kapsuliųRoyal Green BIO Multi Gold sudėtyje yra 100% sertifikuoti ekologiški augalinės kilmės vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai. Tai unikalus pasiekimas, kuriuo mes didžiuojamės sukurtas Motulės Gamtos be..
39.00€
Sertifikuotas ekologiškas vitaminų ir mineralų kompleksas visai šeimai Maisto papildas 90 kapsulių Royal Green pristato 100% sertifikuotą ekologišką augalinės kilmės vitaminų ir mineralų kompleksą mažomis kapsulėmis. Tai mūsų unikalus pasiekimas, kuriuo labai didžiuojamės! Sukurtas Motulės G..
31.50€
100% augalinės kilmės kalcis ir magnis Maisto papildas 60 tablečių 100% augalinės kilmės kalcis ir magnis Maisto papildas 60 tablečių Royal Green Bone Food kompleksas kaulams sukurtas vienam tikslui: padėti palaikyti normalią kaulų būklę. Tam mes naudojame 4 svarbiausius ingredientus: auga..
28.30€
100% ubikvinolis (ubiquinol)Maisto papildas60 kapsuliųRoyal Green Kofermente Q10 naudojama puikiai įsisavinama ir aktyviausia kofermento Q10 forma (ubiquinol). Tai biologiškai aktyvi Q10 forma randama žmogaus organizme ir ji skiriasi nuo oksiduoto ubichinono (ubiquinone). Veiksmingumui sustiprinti R..
27.45€ 36.60€
Seleno kompleksas ROYAL GREEN BIO 60 tablečių
-15 % Išparduota
Sertifikuotas ekologiškas selenas Maisto papildas 60 kapsulių ROYAL GREEN pristato 100% sertifikuotą ekologišką seleną, išgaunamą iš juodojo bastučio (juodųjų garstyčių) papildytą puikia imbiero, ciberžolės, rozmarino ir cinamono kombinacija. Savybės: • 100% sertifikuotas ekologiškas • ..
ROYAL GREEN BIO Spirulina 1000mgSertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina)Maisto papildas60 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, toki..
18.50€
100 % sertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina) Maisto papildas 60, 120 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, tokių kaip vitaminas B12, beta karotina..
11.50€
Fermentuotas vitaminas B12 Maisto papildas 60 kapsulių Royal Green Vitamine B12 naudojama biologiškai aktyvi vitamino B12 forma, vadinama metilkobalaminu. Fermentacijos proceso metu, vitaminas biotransformuojamas į maisto šaltinį ir tai užtikrina optimalų poveikį. Savybės: • Fermentuotas vi..
20.50€
Vitaminas C ROYAL GREEN Camu Camu, 60 tablečių
Išparduota
100% augalinės kilmės vitaminas C Maisto papildas 60 kapsulių Maistinė juodmirtė Camu Camu (Myrciaria dubia) yra mažas medelis, nokinantis raudonos spalvos 2-3 centimetrų skersmens vaisius, augantis užlietose ir pelkėtose vietose aplink Amazonę, Peru. Camu Camu turi ypač didelę koncentracij..
NOP Organic sertifikuotas fermentuotas vitaminas D3 Maisto papildas 120 tablečių Vasara ištisus metus! Didelė dalis gyventojų patiria vitamino D trūkumą. Vitaminas D3 yra taip pat žinomas kaip „saulės“ vitaminas, kadangi žmogaus kūnas jį gali pasigaminti pats, kuomet gauna pakankamai tie..
17.99€
Sertifikuotas ekologiškas vitaminas C ir grybai  Maisto papildas 60 kapsulių Ekologiškas augalinės kilmės vitamino C papildas išgautas iš agrastinio lapainio (Amla) vaisiaus ekstrakto ir praturtintas grybų: kuokštinės grifolės (maitake), tikrinio blizgučio (reiši), valgomojo dantenio ..
16.50€ 21.99€
Sertifikuoti ekologiški B grupės vitaminai, silicis ir selenas Maisto papildas 60 kapsuliųTai sertifikuotas ekologiškas augalinės kilmės B grupės vitaminų kompleksas (odai, plaukams ir nagams) išgautas iš peruvinės gvajavos, siauralapio baziliko ir citrinos žievelės ir papildytas puikia ..
27.00€
Maisto papildas VITAMIN D COMPLEX  (liposominis sauso pavidalo) Tinka veganams ir vegetarams   Grynasis kiekis 11,10 g (60 kapsulių po 185 mg)   2000 TV kapsulėje Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, energijos apykaitą. Vitaminas D padeda palaikyti norm..
38.49€ 38.99€
Rodoma nuo 1 iki 23 iš 23 (1 puslapių)