Previous

Winni's Ekologiškas Marselio muilas 250g

Previous

Winni's Ekologiškas skalbiklis vaikų drabužiams Baby 2in1 su minkštikliu 800ml

Winni's Ekologiškas riebalus šalinantis valiklis su Marselio muilu 500ml

Gamintojas: Winni's
Prekės kodas: 8002295000842
Kaina su: 21% PVM
4.10€

Winni's Ekologiškas riebalus šalinantis valiklis su Marselio muilu 500ml

Winni's Ekologiškas riebalus šalinantis valiklis su Marselio muilu, 500 ml

Valiklis Marselio muilu veiksmingai šalina riebalus, purvą ir įsisenėjusius nešvarumus nuo visų plaunamų paviršių ir skalbinių. Tinka valyti grilius, gartraukius, virtuvės paviršius, orkaites, plyteles ir sienas. Naudojamas kaip moto- auto riebalų, tepalo ir alyvos valymo ir šalinimo priemonė. Valiklis lengvo ir gaivaus kvapo. Tinkamas alergiškiems žmonėms ir veganams.  Pagamintas iš augalinės kilmės, biologiškai suyrančių žaliavų. Valiklis atitinka nikelio, chromo ir kobalto kiekio testus. Pakuotė perdirbama.

Naudojimas: užpurkšti priemonės ant paviršiaus ir palaikyti 20-60 sekundžių, priklausomai nuo valomojo paviršiaus ir užterštumo. Nepalikti ilgam, neleisti išdžiūti.  Skalbinius išskalauti vandeniu ir plauti įprastai. Paviršius valyti šepetėliu ar drėgna šluoste, vėliau nuskalauti vandeniu.


Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Winni's Ekologiškas riebalus šalinantis valiklis su Marselio muilu 500ml

4.10€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE