PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Ekologiškas skalbiklis juodiems ir tamsiems drabužiams WInni's 750ml

Ekologiškas skalbiklis juodiems ir tamsiems drabužiams WInni's 750ml
Ekologiškas skalbiklis juodiems ir tamsiems drabužiams WInni's 750ml
6.20€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 8002295037015

Skystas juodų ir tamsių drabužių skalbiklis su argano aliejumi. Skalbiklis švelniai ir natūraliai išplauna bet kokios rūšies audinį.  Tinka skalbti rankomis. Pagamintas su specialia enzimų formule, kuri pašalina dėmes iš juodų ir tamsių audinių. Praturtintas naturaliu argano aliejaus ekstraktu bei augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Skalbiklis malonaus ir švelnaus  kvapo. Apsaugo audinius nuo susipūkavimo. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Patikrintas dermatologų. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.


NAUDOJIMAS: naudoti priklausomai nuo drabužių nešvarumo ir vandens kietumo. Nepilti tiesiai ant audinių. Visuomet atsižvelgti į temperatūrą ir skalbimo programą, nurodytą drabužio etiketėje. Rekomenduojamas koncentruoto skalbiklio kiekis 2,5 kg sausų skalbinių: Vidutiniškai minkštas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 50 ml - Labiau užterštiems skalbiniams 74 ml. Kietas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 67 ml - Labiau užterštiems skalbiniams 100 ml.


Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėi produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Cheminė sudėtis: 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau nei 5%, muilas. Kiti komponentai: phenoxyethanol, kvapai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras